Cursus Lasergebruik en Laserveiligheid

Course date: 02 December 2010 - 02 December 2010
Location: Erasmus MC

Click here to register for this course

Cursus Lasergebruik en Laserveiligheid

Inleiding
Op 2 december 2010 organiseren de Erasmus Postgraduate school Molecular Medicine (MolMed), het Centrum voor Optische Diagnostiek en Therapie (CODT) en de afdelingen dermatologie en medische technologie de 1-daagse cursus lasergebruik en laserveiligheid. De cursus verzorgt theorie en praktijk voor de werkingsprincipes en beginselen voor laserapparatuur en lasergebruik. Deze cursus is praktijkgericht.

In het ochtendprogramma komen middels een aantal lezingen de volgende onderwerpen aan bod:

  • Laser-weefselinteractie
  • Overzicht lasersmarkt
  • Veiligheidsaspecten van het lasergebruik
  • Toepassingen van CO2-lasers
  • Toepassingen van YAG (Yttrium Aluminium Granaat)-lasers

In het middaggedeelte zullen de cursisten onder begeleiding een aantal experimenten uitvoeren, die de werking van verschillende typen lasers demonstreren.

Doelgroep
De cursus is bestemd voor in het ziekenhuis werkzame professionals die interesse hebben in behandelingen met laserapparatuur of in de nabije toekomst betrokken zijn bij behandelingen met laserapparatuur.
Doordat er een beperkt aantal plaatsen beschikbaar is voor studenten, worden zij op een wachtlijst geplaatst. Erasmus MC studenten krijgen daarbij voorrang. Het maximum aantal deelnemers is 36.

Accreditatie
Accreditatie wordt aangevraagd voor: Gynaecologie, Urologie, Dermatologie en Plastische Chirurgie.

Deze cursus wordt in het Nederlands gegeven.

Meer informatie en het programma volgt nog.


Click here to register for this course


Click here for the other items